5 szczegółów produktu w proszku hydroksytryptofanu
5-Proszek hydroksytryptofanu, naturalny aminokwas ekstrahowany z suszonych nasion afrykańskiej rośliny mesquite Ghana, działa antydepresyjnie i łagodzi stres poprzez naturalne podniesienie poziomu serotoniny i zwiększenie produkcji serotoniny we krwi człowieka, poprawia sen i utratę wagi, i inne efekty.
Serotonina to neuroprzekaźnik, który pomaga wytwarzać substancje chemiczne, które sprawiają, że czujemy się dobrze. Organizm ludzki wytwarza serotoninę następującymi szlakami: tryptofan → 5-proszek hydroksytryptofanu → serotonina.
Niektórzy uważają, że przyjmowanie 5-HTP może zwiększyć ilość serotoniny w organizmie i że niedobór serotoniny wiąże się z wieloma chorobami, takimi jak depresja. Z tego powodu niektórzy lekarze zalecają w niektórych przypadkach przyjmowanie 5-HTP razem z zwykłymi lekami.

| Nazwa produktu | Ekstrakt z nasion Griffonii w proszku |
| Nazwa łacińska | Griffonia simplicifolia L. |
| Wzór chemiczny | C11H12N2O3 |
| Waga molekularna | 220.23 |
| Praca pisemna | 5-HTP: 25%-98% |
| Wygląd | Kolor od białawego do białego drobnego proszku |
| Gęstość nasypowa | 40-60g/100ml |
| Ujęta gęstość | 60-90g/100ml |
| Rozmiar cząsteczki | NLT 95% przechodzi przez 80 mesh |
| Strata przy suszeniu | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Pozostałość po zapłonie | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Całkowita zawartość metali ciężkich | Mniejsze lub równe 10 ppm |
| Pozostałości pestycydów | Zgodny |
| Mikrobiologia | |
| Całkowita liczba talerzy | Mniejsze lub równe 1000 cfu/g |
| Liczba drożdży i pleśni | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Enterobacteriaceae (BTGN) | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Escherichia coli | Nie wykryto/g |
| Gatunki Salmonelli | Nie wykryto/10g |
| Staphylococcus aureus | Nie wykryto/g |
Proces ekstrakcji:
Nasiona Ghany → kruszenie → ekstrakcja wody → filtracja odśrodkowa → fizyczne odbarwianie → zatężanie próżniowe → krystalizacja, rekrystalizacja → suszenie próżniowe.
W całym procesie ekstrakcji 5-HTP zastosowano proces ekstrakcji wodą tradycyjnej medycyny chińskiej. Unikać zanieczyszczenia środowiska i produktów rozpuszczalnikami organicznymi. Dzięki zaawansowanej metodzie fizycznego odbarwiania docelowy produkt o wysokiej czystości otrzymuje się poprzez rekrystalizację etanolu w celu usunięcia zanieczyszczeń.
5-Proszek hydroksytryptofanukorzyści
1. 5-Proszek hydroksytryptofanumoże promować sen poprzez zwiększenie produkcji melatoniny;
2. Pomaga w depresji, zwiększając poziom serotoniny;
3. Pomaga schudnąć poprzez zwiększenie uczucia sytości;
4. Poprawa objawów fibromialgii;
5. Może pomóc zmniejszyć częstotliwość migreny.
Zastosowania kliniczne:
5-Hydroksytryptofan to całkowicie naturalny preparat ziołowy stosowany obecnie w leczeniu przeciwdepresyjnym, odchudzaniu, poprawie snu, łagodzeniu PMS, migreny, napięcia i przewlekłego bólu głowy, fenyloketonurii z niedoborem BH4-, terapii wspomagającej dzieci z deficytem uwagi.
5-HTP jest szeroko stosowany w największych firmach z branży opieki zdrowotnej w Europie i Ameryce. Istnieją głównie postacie dawkowania, takie jak kapsułki, tabletki i granulki.
★ Gdzie kupić proszek 5-HTP firmy YSG?
YSG5-Proszek hydroksytryptofanuwykorzystuje surowce zgodne ze standardem GAP, aby mieć pewność, że jakość gotowego produktu spełnia międzynarodowe standardy, jednocześnie wymagana była specjalna technologia do produkcji, aby uzyskać możliwie najlepszą jakość ekstraktu pozbawionego zanieczyszczeń takich jak WWA i pozostałości pestycydów jednocześnie spełniając europejskie standardy, aby mieć pewność, że wydajność produktu jest wysoka, aby utrzymać konkurencyjne ceny dla naszych szczerych klientów.

Jako Twój przyjaciel mamy nadzieję współpracować z Tobą, aby dokonać przełomu w tym produkcie, a jednocześnie wykorzystać zalety fabryki, aby pomóc Ci rozszerzyć rynek.E-mail:medical@ysgcn.com
◆ Obsługa klienta
Pomagaj naszym klientom we wszystkich kwestiach, w tym w zakresie jakości produktu, wysyłki, projektu etykiety itp. Nawet w kwestii jakości, wysyłki, projektu etykiety itp. Nawet jeśli nasi klienci nie zaakceptują jakości, produkty można wycofać i odtworzyć w oparciu o specjalne wymagania .

Popularne Tagi: 5-proszek hydroksytryptofanu, proszek 5 hydroksytryptofanu Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, hurtownia, oferta cenowa, niska cena, w magazynie, kup zniżkę, bezpłatną próbkę, wyprodukowano w Chinach









