Gdzie można kupić proszek kwercetyny luzem?
Jesteśmy jedną z najlepszych fabryk i dostawców proszku kwercetyny. Jako prawdziwy producent, jeśli jesteś zainteresowany 95,0% proszkiem kwercetyny, skontaktuj się z nami i mamy nadzieję, że nasza najlepsza cena, jakość i czas dostawy pomogą Ci szybko zwiększyć udział tego produktu w rynku na Twoim rynku.
Wprowadzenie 95,0% kwercetyny w proszku
95,0% proszku kwercetynyjest aktywnym składnikiem ekstraktu Sophora japonica. Występuje głównie w pąkach kwiatowych i owocach Sophora japonica.95,0% proszku kwercetynyjest środkiem wykrztuśnym powszechnie stosowanym w tradycyjnej medycynie chińskiej. Ten produkt ma dobre działanie wykrztuśne i przeciwkaszlowe, a także ma pewne działanie przeciwastmatyczne i może obniżyć ciśnienie krwi, poprawić oporność naczyń włosowatych i obniżyć poziom lipidów we krwi. , farmakologiczną funkcję rozszerzania tętnic wieńcowych i zwiększania przepływu krwi wieńcowej.
Kwercetynę kliniczną stosuje się głównie w leczeniu zapalenia oskrzeli i zapalenia flegmy. Ma również terapię uzupełniającą u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca i nadciśnieniem. W przypadku tego produktu może wystąpić suchość w ustach, zawroty głowy i pieczenie w okolicy żołądka, które mogą ustąpić po zaprzestaniu stosowania leku.
Specyfikacja
| Przedmiot nr. | Aktywne składniki |
| YSG-S-041-95-1 | Rutyna NF11 Większa lub równa 95.0% |
| YSG-S-041-95-2 | Kwercetyna Większa lub równa 95.0% |
| Nazwa produktu | Ekstrakt z Sophora Japonica |
| Nazwa łacińska | Sophora Japonica |
| Część używana | Pączek kwiatowy |
| Zawartość HPLC (w przeliczeniu na bezwodny)/% | Większe lub równe 95.0% |
| Zawartość UV (w przeliczeniu na bezwodny)/% | Większe lub równe 98.0% |
| Strata przy suszeniu | 8.5-12.0 (dihydrat kwercetyny); Mniejsza lub równa 4.0 (kwercetyna bezwodna) |
| Pozostałość po zapłonie | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Wygląd | Żółty lub jasnożółty zielony proszek |
| Gęstość nasypowa | 40-60g/100ml |
| Ujęta gęstość | 60-90g/100ml |
| Rozmiar cząsteczki | 100% przepuszcza 80 mesh |
| Ołów | Mniej niż lub równo 3 ppm |
| Arsen | Mniejsza lub równa 1 ppm |
| Rtęć | Mniejsze lub równe 0.1 ppm |
| Kadm | Mniejsza lub równa 1 ppm |
| Pozostałości pestycydów | Zgodny |
| Całkowita liczba talerzy | Mniejsze lub równe 1000 cfu/g |
| Liczba drożdży i pleśni | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Enterobacteriaceae (BTGN) | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Escherichia coli | Nie wykryto/g |
| Gatunki Salmonelli | Nie wykryto/10g |
| Staphylococcus aureus | Nie wykryto/g |
kwercetyna 95 Funkcja i zastosowanie
95,0% proszku kwercetyny,jako najczęstszy związek flawonoidowy, ma różne aktywności biologiczne, jest odporny na utlenianie i odgrywa ważną rolę w leczeniu klinicznym chorób sercowo-naczyniowych.
1. Kwercetyna i zdrowie układu oddechowego
Kwercetyna ma dobre działanie wykrztuśne, przeciwkaszlowe i ma pewne działanie przeciwastmatyczne i jest stosowana od dawna w leczeniu przewlekłego zapalenia oskrzeli. Wpływ kwercetyny na zdrowie układu oddechowego osiąga się wieloma drogami, w tym wydzielaniem śluzu, działaniem przeciwwirusowym, przeciwzwłóknieniowym i przeciwzapalnym.
Kwercetyna ma także szerokie spektrum działania przeciwzwłóknieniowego, w tym przeciw zwłóknieniu wątroby, płuc, serca i nerek, a mechanizm jej działania jest złożony, obejmujący hamowanie proliferacji fibroblastów, syntezę kolagenu, zapobieganie uszkodzeniom oksydacyjnym, hamowanie angiogenezy, itp.
2. Przeciwutleniająca funkcja kwercetyny
Wolne rodniki są normalnymi metabolitami w organizmie. Kiedy wolne rodniki w organizmie są nadmierne i niezrównoważone, może to prowadzić do starzenia się, stanów zapalnych, chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych itp. Eksperymenty pokazują, że flawonoidy mają dobre działanie wychwytujące wolne rodniki i aniony ponadtlenkowe.
Aktywność przeciwutleniająca kwercetyny chroni układ błony śluzowej w następujący sposób.
① kwercetyna 95 zapobiega utlenianiu lipidów i ważna jest ochrona dwuwarstwy lipidowej ścian komórkowych przewodu żołądkowo-jelitowego, ponieważ komórki te stanowią ważną część układu odpornościowego organizmu;
②Kwercetyna może chronić komórki wątroby przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywołanymi alkoholem poprzez zmniejszenie spożycia glutationu, zwiększenie aktywności enzymów przeciwutleniających i hamowanie peroksydacji lipidów. Działanie ochronne zależy od dawki.
③ Kwercetyna zwiększa wydzielanie śluzu przez komórki żołądka, a mukopolisacharyd tworzy warstwę buforową na błonie śluzowej żołądka, zmniejszając kontakt kwasu żołądkowego ze ścianą żołądka.
Badania wykazały, że suplementacja kwercetyny w paszy może nie tylko znacząco poprawić zdolność antyoksydacyjną krwi obwodowej zwierząt, ale także oszczędzać i chronić witaminę C i witaminę E, co wskazuje, że kwercetyna może być bezpośrednio lub pośrednio wchłaniana w organizmie po wchłonięciu jelitowym. wywierać działanie przeciwutleniające.
3. Działanie przeciwzapalne
4. Działanie antybakteryjne
5. Pigmentacja skóry i ochrona skóry
6. Ochrona układu krążenia
Efekt95,0% proszku kwercetynyna ochronę układu krążenia odzwierciedla się głównie w pięciu aspektach:
① Rozszerzają naczynia krwionośne i obniżają ciśnienie krwi: Na przykład kwercetyna może hamować uwalnianie endoteliny i zmniejszać napięcie naczyń krwionośnych, obniżając w ten sposób ciśnienie krwi.
②Zapobieganie i leczenie choroby niedokrwiennej serca: W doświadczeniach na zwierzętach odkryto również działanie leku polegające na zmniejszaniu częstości występowania i śmiertelności zawału mięśnia sercowego oraz obniżaniu poziomu cukru we krwi;
③ Zmniejszyć przerost mięśnia sercowego; kwercetyna może znacząco hamować wzrost całkowitej zawartości białka w komórkach mięśnia sercowego wywołany przez angiotensynę II, może znacząco zwiększać aktywność SOD, zmniejszać zawartość MDA oraz ma oczywiste działanie zapobiegawcze i terapeutyczne na przerost komórek mięśnia sercowego.
④Hamowanie proliferacji i przerostu komórek mięśni gładkich naczyń;
⑤ Przeciwzakrzepowe. Hamowanie trombiny powoduje wzrost wolnego wapnia w cytoplazmie płytek krwi [Ca2+] oraz hamuje aktywację i agregację płytek krwi, tym samym pośrednio chroniąc układ sercowo-naczyniowy, rozszerzając tętnice, obniżając ciśnienie krwi, działając przeciwarytmicznie, hamując in vitro i in vivo Kolagen, difosforan adenozyny, kwas arachidonowy (AA) itp. indukują agregację płytek krwi i uwalnianie serotoniny (5-HT).
W jakich produktach spożywczych występuje kwercetyna?
kwercetynę 95 można znaleźć w prawie wszystkich produktach roślinnych. Na przykład produkty takie jak czarna herbata, brokuły, cebula, czerwone jabłka i czerwone wino są jednymi z najlepszych źródeł tego składnika odżywczego. Suplementy kwercetyny występują w postaci skoncentrowanych proszków, tabletek lub kapsułek. Często zawiera bromelinę – kolejną substancję pomocną w leczeniu alergii i stanów zapalnych oraz zwiększającą wchłanianie kwercetyny przez organizm. Typowa spożywana dawka kwercetyny to 100-250 mg trzy razy dziennie.
★ Nasza fabryka:
● Fabryka zajmuje powierzchnię 26,000 metrów kwadratowych.
● Własnoręcznie zbudowana baza do sadzenia surowców, ścisły monitoring pozostałości pestycydów w surowcach.
● Warsztat produkcyjny GMP, wyposażony w specjalny sprzęt do kontroli metali ciężkich i metalowych ciał obcych.
● Wyposażony w kompletny system detekcji umożliwiający dokładne wykrywanie każdego indeksu.
● Produkty mają wiele specyfikacji i można je dostosować do potrzeb klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o przesłanie swoich wymagań w dolnym formularzu. Czekam na miłe wieści.
Popularne Tagi: 95,0% kwercetyny w proszku, kwercetyna 95, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, hurtownia, oferta cenowa, niska cena, w magazynie, kup zniżkę, bezpłatną próbkę, wyprodukowano w Chinach









