Wprowadzenie do ekstraktu z korzenia marzanny
Ekstrakt z korzenia marzannyto żółto-brązowy proszek ekstrahowany z korzeni i kłączy Rubia cordifolia L., rośliny z rodziny Rubia. Zawiera głównie antrachinony, naftochinony, rubiakozydy, irydoidy i inne składniki. Wskazania do wspomagania krążenia krwi, usuwania zastoju krwi i pogłębiania miesiączki. Stosowany przy krwawych wymiotach, krwawieniu z nosa, krwawieniach z macicy, krwawieniach pourazowych, braku miesiączki i zastoju, bólach stawów, obrzękach i bólu.

Źródło roślinne:
Rubia (nazwa naukowa: Rubia cordifolia L.): Rodzina Rubia to wieloletnie zielne pnące drzewo winorośli, zwykle o długości 1,5-3,5 metra; kłącze i włókniste korzenie na węzłach są czerwone; liczba pędów dochodzi do wielu, zaczynając od kłącza. Jest smukły, kwadratowo-kolumnowy, z 4 krawędziami od węzłów, z anatroficznymi cierniami wyrastającymi na krawędziach i wieloma gałęziami powyżej środka.

Specyfikacja
| Nazwa produktu | Ekstrakt z korzenia marzanny |
| Nazwa łacińska | Rubia cordifolia L. |
| Część używana | Źródło |
| Specyfikacja | 5:1 10:1 |
| Wygląd | Brązowo-żółty proszek |
| Gęstość nasypowa | 40-60g/100ml |
| Ujęta gęstość | 60-90g/100ml |
| Rozmiar cząsteczki | 100% przepuszcza 80 mesh |
| Strata przy suszeniu | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Pozostałość po zapłonie | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Metale ciężkie | |
| Całkowita zawartość metali ciężkich | Mniejsze lub równe 10 ppm |
| Ołów | Mniej niż lub równo 3 ppm |
| Arsen | Mniejsza lub równa 1 ppm |
| Rtęć | Mniejsze lub równe 0.1 ppm |
| Kadm | Mniejsza lub równa 1 ppm |
| Pozostałości pestycydów | Zgodny |
| Mikrobiologia | |
| Całkowita liczba talerzy | Mniejsze lub równe 1000 cfu/g |
| Liczba drożdży i pleśni | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Enterobacteriaceae (BTGN) | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Escherichia coli | Nie wykryto/g |
| Gatunki Salmonelli | Nie wykryto/10g |
| Staphylococcus aureus | Nie wykryto/g |
Funkcja ekstraktu z prawoślazu
1. Efekt hemostatyczny.
2. Zwiększ działanie białych krwinek.
3. Flegma przeciwkaszlowa.
4. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
Zastosowanie ekstraktu z prawoślazu
Zastosowanie kliniczne:
1. Ekstrakt z korzenia marzannyleczenie krwawień: leczenie kliniczne rozstrzeni oskrzeli, chorób płuc, krwioplucia, chorób nerek, krwiomoczu kamieni dróg moczowych, krwawienia z nosa i krwotoku miesiączkowego.
2. Leczenie leukopenii: Rubia dioctan w tabletkach może leczyć leukopenię po chemioterapii i radioterapii.
3. Leczenie choroby niedokrwiennej serca.
★ Certyfikat:
Wszystkie składniki są naturalne i zatwierdzone przez ISO, KOSHER, HALAL, SC, HACCP.

★W magazynie
Fabryka będzie produkować ekstrakt z korzenia marzanny 2T zgodnie z planem co tydzień, więc obecne zapasy są wystarczające. Jeśli Ty lub klient potrzebujecie mnie do aktualizacji ceny lub dostarczenia dokumentów, uprzejmie proszę o kontakt. Wierzę, że nasza cena i jakość Cię nie zawiodą.medical@ysgcn.com

Popularne Tagi: ekstrakt z korzenia marzanny, ekstrakt z prawoślazu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, oferta cenowa, niska cena, w magazynie, kup zniżkę, bezpłatną próbkę, wyprodukowano w Chinach









