ekstrakt z koniczyny czerwonej Wprowadzenie:
Ekstrakt z czerwonej koniczynyotrzymywany jest z Trifolium pratense L. Jego głównym składnikiem aktywnym są izoflawony z koniczyny czerwonej. Wykorzystanie go do opracowania ponad 100 rodzajów leków i zdrowej żywności. Ekstrakt z koniczyny czerwonej zawiera wapń, potas, magnez, fosfor, witaminę Bl, witaminę C, niacynę i inne składniki odżywcze.
Szczególnie bogaty w izoflawony o wyższej aktywności biologicznej. Jest czynnikiem funkcjonalnym wpływającym na działanie zdrowotne koniczyny czerwonej. Udział masowy stanowi suchą masę o. 5 do 3,5%. Różni się w zależności od odmiany, odmiany, pory roku, warunków uprawy itp.
| Nazwa łacińska | Trifolium pratense L. |
| Specyfikacja | Izoflawony 8% 20% 40% |
| Wzór chemiczny | C15H10O4 |
| Waga molekularna | 264 |
| Wygląd | Brązowo-zielony proszek |
| Zapach | Charakterystyka |
| Smak | Charakterystyka |
| Gęstość nasypowa | 40-60g/100ml |
| Ujęta gęstość | 60-90g/100ml |
| Rozmiar cząsteczki | NLT 95% przechodzi przez 80 mesh |
| Strata przy suszeniu | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Pozostałość po zapłonie | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Całkowita zawartość metali ciężkich | Mniejsze lub równe 10 ppm |
| Pozostałości pestycydów | Mniej niż lub równo 0.01 mg/kg spełnia wymagania i ich modyfikacje |
| Mikrobiologia | |
| Całkowita liczba talerzy | Mniejsze lub równe 1000 cfu/g |
| Liczba drożdży i pleśni | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Enterobacteriaceae (BTGN) | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Escherichia coli | Nie wykryto/g |
| Gatunki Salmonelli | Nie wykryto/10g |
| Staphylococcus aureus | Nie wykryto/g |
Skontaktuj się bezpośrednio z profesjonalną fabryką lub wyślij e-mail na adresmedical@ysgcn.com.
ekstrakt ze sfermentowanej koniczyny czerwonej Skład:
Obejmuje głównie fomononetynę, biochaninę A, daidzeinę i genisteinę. Wśród nich w soi nie występuje formononetyna i cieciornica. Izoflawony. Po spożyciu tych dwóch substancji przez organizm ludzki mikroorganizmy jelitowe mogą przekształcić je w daidzeinę i genisteinę.

Ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonej Korzyści:
1. Funkcja estrogenu
Naturalny ekstrakt z czerwonej koniczynyto fitoestrogeny (phvIoestm-gens). Jego budowa jest podobna do budowy ludzkiego estrogenu. Może oddziaływać z receptorami estrogenowymi ssaków i działać jak hormon.
2. Zapobiegaj otyłości
Leczenie otyłości kompozycjami zawierającymi izoflawony. Unikaj obciążania innymi lekami odchudzającymi, które zawierają stymulanty kofeinę i amfetaminę, które zwiększają obciążenie mięśnia sercowego i naczyń krwionośnych. przynieść niekorzystne skutki. Kompozycja leczy otyłość hamując apetyt i dając żołądkowi uczucie sytości po spożyciu niewielkiej ilości pokarmu. W składzie znajdują się cztery izoflawony, takie jak formononetyna, daidzeina, daidzeina i genisteina.
3. Chroń skórę przed promieniami UV
Izoflawony z ekstraktu z czerwonej koniczyny działają jak filtr przeciwsłoneczny. Dobrze wpływa na ochronę skóry i naprawę uszkodzeń.
ekstrakt ze sfermentowanej koniczyny czerwonej Zastosowanie:
1. Zastosowanie lecznicze:
Naturalny ekstrakt z czerwonej koniczynyma działanie oczyszczające ciepło i schładzające krew. Zawiera różne witaminy i minerały. Zawiera wapń, chrom, magnez, niacynę, fosfor, potas, witaminę B1 i witaminę C itp., ale najnowszym problemem jest skład izoflawonów. Ten naturalny składnik roślinny działa jako przeciwutleniacz dla organizmu. Przeciwutleniacze zwalczają stany zapalne. Ma oczywisty wpływ na różne choroby przewlekłe.
2. Dla paszy:
Może być stosowany jako dodatek do pasz. Ponieważ jest bardzo bogaty w surowe białko, surowy tłuszcz i surowe włókno. Wysoka wartość odżywcza.
3. Produkty zdrowotne:
Ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonejsłuży do produkcji produktów zdrowotnych wspomagających odchudzanie.
4. Zastosowanie kosmetyków:
Używany do produkcji filtrów przeciwsłonecznych.
Dlaczego właśnie my?
★ Nasza zaleta:
YSG działa w oparciu o nowoczesne technologie high-tech, zatrudnia dobrze wyszkolony i doświadczony zespół, przyjmuje zestaw rygorystycznych standardów jakościowych i wykorzystuje najwyższej jakości surowce.
Nasza misja jest prosta: dostarczać Państwu towary wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.
1. Cena jest o 10% niższa niż na rynku, co może obniżyć koszty importu.
2. Do testów udostępniana jest bezpłatna próbka.
3. Termin realizacji wynosi 3 dni od potwierdzenia zamówienia.
4. Jakość zgodna ze standardami EP i USP i co roku potwierdzana przez stronę trzecią.

Popularne Tagi: Ekstrakt z koniczyny czerwonej, ekstrakt z sfermentowanej koniczyny czerwonej, ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonej, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, oferta cenowa, niska cena, w magazynie, kup zniżkę, bezpłatną próbkę, wyprodukowano w Chinach









