organiczny ocet jabłkowy w proszku Producent i dostawca
Szukasz profesjonalistyorganiczny ocet jabłkowy w proszkuProducent? Po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem tej strony OrMedical@Ysgcn.Com
Organiczny ocet jabłkowy w proszkuWstęp
Drobny, kremowo-biały proszek, który swobodnie się rozprowadza, nazywany jest proszkiem octu jabłkowego.Organiczny ocet jabłkowy w proszku, który sprzedaje New Directions Aromatics, wytwarzany jest ze skórek jabłek Malus domowy i pochodzi z Indii. Ocet jabłkowy w proszku jest dobrze znany z tego, że jest łagodnym środkiem uspokajającym i oczyszczającym, który pomaga utrzymać równowagę pH skóry.

Specyfikacja
| Nazwa produktu | Ocet jabłkowy w proszku |
| Część używana | Owoc |
| Analiza | Ocet jabłkowy w proszku Większy lub równy 10.0%, 16,0% |
| Wygląd | biały proszek |
| Gęstość nasypowa | 40-60g/100ml |
| Ujęta gęstość | 60-90g/100ml |
| Rozmiar cząsteczki | 100% przepuszcza 80 mesh |
| Strata przy suszeniu | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Pozostałość po zapłonie | Mniejszy lub równy 5.00% |
| Całkowita zawartość metali ciężkich | Mniejsze lub równe 10 ppm |
| Pozostałości pestycydów | Zgodny |
| Mikrobiologia | |
| Całkowita liczba talerzy | Mniejsze lub równe 1000 cfu/g |
| Liczba drożdży i pleśni | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Enterobacteriaceae (BTGN) | Mniejsze lub równe 100 cfu/g |
| Escherichia coli | Nie wykryto/g |
| Gatunki Salmonelli | Nie wykryto/10g |
| Staphylococcus aureus | Nie wykryto/g |

Organiczny ocet jabłkowyFunkcjonować
- Może pomóc w utracie wagi.Według jednego z badań spożywanie octu jabłkowego dwa razy dziennie pomogło uczestnikom stosującym dietę niskokaloryczną zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jednak w badaniu wzięło udział tylko 39 uczestników przez krótki okres-12 tygodni.
- Może to spowodować spadek poziomu cukru we krwi.W kilku mniejszych badaniach wykazano, że łyżka lub dwie octu jabłkowego przyjmowana po posiłku obniża poziom cukru we krwi.
- Może obniżyć poziom cholesterolu.To samo maleńkie badanie, które wykazało, że surowy organiczny ocet jabłkowy wspomaga redukcję masy ciała, odkryło również, że jego przyjmowanie obniża ogólny poziom cholesterolu u poszczególnych osób. Dodatkowo obniżył poziom tłuszczu we krwi, czyli trójglicerydów, i podniósł „dobry” cholesterol.
Popularne Tagi: organiczny ocet jabłkowy w proszku, organiczny ocet jabłkowy, surowy organiczny ocet jabłkowy, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, oferta cenowa, niska cena, w magazynie, kup zniżkę, bezpłatną próbkę, wyprodukowano w Chinach









